Амбулаторія надає комплексні та інтегровані послуги для всебічної і орієнтованої на пацієнта первинної медичної допомоги.
Для відновлення та збереження здоров’я пацієнтів, попередження розвитку захворювань, в амбулаторії працює команда з 7 сімейних лікарів та сестер медичних загальної практики сімейної медицини.
Очолює амбулаторію лікар загальної практики сімейної медицини вищої кваліфікаційної категорії Берник Валентина Андріївна.
Амбулаторія надає комплексні та інтегровані послуги для всебічної і орієнтованої на пацієнта первинної медичної допомоги. Для відновлення та збереження здоров’я пацієнтів, попередження розвитку захворювань, в амбулаторії працює команда з 7 сімейних лікарів та сестер медичних загальної практики сімейної медицини.
Очолює амбулаторію лікар загальної практики сімейної медицини вищої кваліфікаційної категорії Богородецька Марія Анатоліївна.
Амбулаторія надає комплексні та інтегровані послуги для всебічної і орієнтованої на пацієнта первинної медичної допомоги. Для відновлення та збереження здоров’я пацієнтів, попередження розвитку захворювань, в амбулаторії працює команда з 6 сімейних лікарів та сестер медичних загальної практики сімейної медицини.
Очолює амбулаторію лікар загальної практики сімейної медицини Кравчук Тетяна Леонідівна.
Завідувач АЗПСМ №4
лікар ЗПСМ вищої кваліфікаційної категорії
Сенатос Наталія Михайлівна
Діяльність амбулаторії загальної практики – сімейної медицини №4 розпочато з 01.09.2013р. в приміщені по вулиці Привокзальна,13.
Обслуговується населення Привокзального району в кількості 9475 чоловік, із них 827 дітей до 18 років.
У відділенні працюють: 6 сімейних лікарів, 2 лікаря-педіатра.
Телефон 23-05-40
Моб. тел. Завідувача відділення – 0504389731.
Завідувач
Якобсон Роман Олександрович
Створена в лютому 2016 року на базі двох ФАПів с.Смолигів і с.Хорохорин Луцького району.
Обслуговується села: Хорохорин, Смолигів, Сарнівка, Михайлівка, Дубечанське.
Всього 1404 чол. дорослого населення та 367 дітей до 18 років.
Центр реабілітації УБД є структурним підрозділом КП «ЛЦПМД» із створеною мультидисциплінарною командою. Метою діяльності якого є соціальна адаптація та інтеграція пацієнтів в суспільстві шляхом здійснення комплексних реабілітаційних заходів медикаментозного та не медикаментозного характеру спрямованих на відновлення їх здоров’я та корекцію порушень стану здоров’я .
Центр надає послуги консультацій спеціалістів; водолікування у вигляді перлинних ван, гідромасажних ван автоматичних і індивідуальних, душів Шарко і циркулярних, заняття ЛФК в басейні, а також реабілітаційні заходи у вигляді масажу, кінезотерапії, заняття на тренажерах, індивідуальної і групової лікувальної гімнастики, галотерапії (соляна шахта).
Центр реабілітації УБД надає безкоштовні послуги по програмі «Медичних гарантій 2020» затвердженою постановою Кабінету міністрів України від 27 листопада 2019 р. № 1124 згідно пакетів для реабілітації осіб з захворюваннями опорно-рухового апарату та нервової системи. Оплата послуги для закладів охорони здоров’я відбувається згідно постанови Кабінету міністрів України від 5 лютого 2020 р. № 65 про «Деякі питання реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення у 2020 році». Для проведення безкоштовної реабілітації громадянам України згідно показів потрібно звернутись до свого сімейного лікаря та отримати електроне скерування на консультацію до лікаря фізичної та реабілітаційної медицини чи/або лікаря фізіотерапевта, для осіб з захворюваннями нервової системи необхідно отримати відповідне електронне скерування до лікаря невролога.
Послуги реабілітації надаються в амбулаторних умовах.
Кабінет мобільної паліативної медичної допомоги дорослим і дітям є структурним підрозділом КП «Луцький ЦПМД» із створеною мультидисциплінарною командою. Метою діяльності є надання паліативної допомоги за місцем проживання (перебування) пацієнта, зокрема, вдома та консультування медичних працівників, родичів пацієнта, волонтерів, соціальних працівників, які здійснюють первинну паліативну допомогу з питань адекватного знеболення, симптоматичного лікування, медико-психологічної реабілітації та інших видів паліативної допомоги.
Паліативна допомога надається медичними працівниками кабінету при співпраці з лікарем загальної практики сімейної медицини, з яким пацієнт уклав декларацію.
Як отримати паліативну допомогу:
- Пацієнту або його представнику звернутися до лікаря загальної практики сімейної медицини, з яким підписана декларація або до лікуючого лікар для отримання електронного направлення на консультацію лікаря кабінету мобільної паліативної медичної допомоги дорослим і дітям або до лікуючого лікаря (Консультація іншого спеціаліста).
- З 16-значним номером електронного направлення, який надіслано на номер мобільного телефону пацієнта або його представника звернутися до медичного закладу, який заключив договір з НСЗУ на надання мобільної паліативної медичної допомоги дорослим і дітям.
- Фахівець кабінету мобільної паліативної медичної допомоги дорослим і дітям візьме електронне направлення в роботу та проконсультує пацієнта за місцем його перебування та/або з використанням засобів телекомунікації.
Згідно договору з НСЗУ за напрямом «Мобільна паліативна медична допомога дорослим і дітям» обсяг послуг , які надаються фахівцями кабінету мобільної паліативної медичної допомоги дорослим і дятям:
- Координації та надання паліативної медичної допомоги дорослим та дітям за місцем їх перебування, в тому числі зі створенням стаціонару вдома за потреби, та/або з використанням засобів телекомунікації
- Здійснення оцінки стану пацієнта за органами і системами.
- Оцінка психоемоційного стану пацієнта та надання психологічної допомоги.
- Оцінка нутритивного стану та консультування з нутритивної підтримки.
- Оцінка, запобігання та лікування хронічного больового синдрому: призначення наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів та/або знеболення ненаркотичними знеболювальними препаратами.
- Забезпечення симптоматичної терапії та догляду.
- Надання респіраторної підтримки.
- Направлення пацієнтів в інші заклади/підрозділи для надання їм спеціалізованої (вторинної), високоспеціалізованої (третинної) медичної допомоги.
- Консультування спеціалістами служби представників інших надавачів медичних послуг, де перебувають пацієнти, які потребують паліативної допомоги.
- Навчання членів родин (законних представників і осіб, які здійснюють догляд) пацієнта навичкам догляду за важкохворими.