Відділення

Список відділень

«Центр реабілітації учасників бойових дій» є структурним підрозділом комунального підприємства «Луцький центр первинної медичної допомоги». Приміщення центру – це двоповерхова добудова з теплим переходом в головний корпус закладу та ліве крило першого та другого поверхів поліклініки. Основний напрямок роботи – це медична реабілітація згідно програми медичних гарантій Національної служби здоров’я України. Центр реабілітації УБД надає безкоштовні послуги по програмі «Медичних гарантій 2021» затвердженою постановою Кабінету міністрів України від 15 лютого 2021 р. № 133 згідно пакетів для реабілітації осіб з захворюваннями опорно-рухового апарату та нервової системи. Для проведення безкоштовної реабілітації громадянам України згідно показів потрібно звернутись до свого сімейного лікаря та отримати електроне скерування на консультацію до лікарів відділення. Відділення надає спеціалізовану медичну допомогу.

Роботу Центр реабілітації УБД розпочав в жовтні 2019 року. Наразі штат 28 працівників. З них 7 лікарів. В закладі створено мультидисциплінарну команду реабілітації до складу якої на постійній основі входить: лікар фізичної та реабілітаційної медицини, лікар невролог, лікар ортопед-травматолог, лікар фізіотерапевт, лікар психолог, фізичний терапевт, ерготерапевт. Щоденно відбуваються збори команди для створення індивідуальної програми реабілітації. Реабілітаційний процес відбувається в рамках біопсихосоціальної моделі медицини, основні підходи до забезпечення якісних послуг – це пацієнт центричний та проблемно-орієнтований принципи.

Основні напрямки реабілітації: медична реабілітація, фізична терапія, ерготерапія, психологічна реабілітація, фізіотерапія, механотерапія, кінезіотерапія, галотерапія, балеологія, вертебрологія, мануальна терапія, кінезіотейпування.

З моменту відкриття та до кінця 2020 року прийнято на реабілітацію 1877 осіб з них учасників бойових дій та членів їх сімей 837 осіб. Відпущено більше 41000 різних процедур. Відвідувань 9955. Середньодобова відвідуваність у 2020-му році 85 пацієнтів.

Послуги реабілітації надаються в амбулаторних умовах.