Відділення

Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru
Список відділень

Кабінет мобільної паліативної медичної допомоги дорослим і дітям є структурним підрозділом КП «Луцький ЦПМД» із створеною мультидисциплінарною командою. Метою діяльності є надання паліативної допомоги за місцем проживання (перебування) пацієнта, зокрема, вдома та консультування медичних працівників, родичів пацієнта, волонтерів, соціальних працівників, які здійснюють первинну паліативну допомогу з питань адекватного знеболення, симптоматичного лікування, медико-психологічної реабілітації та інших видів паліативної допомоги.

Паліативна допомога надається медичними працівниками кабінету при співпраці з лікарем загальної практики сімейної медицини, з яким пацієнт уклав декларацію.

Як  отримати паліативну допомогу:

 1. Пацієнту або його представнику звернутися до лікаря загальної практики сімейної медицини, з яким підписана декларація або до лікуючого лікар для отримання електронного направлення на консультацію лікаря кабінету мобільної паліативної медичної допомоги дорослим і дітям або до лікуючого лікаря (Консультація іншого спеціаліста).
 2. З 16-значним номером електронного направлення, який надіслано на номер мобільного телефону пацієнта або його представника звернутися до медичного закладу, який заключив договір з НСЗУ на надання мобільної паліативної медичної допомоги дорослим і дітям.
 3. Фахівець кабінету мобільної паліативної медичної допомоги дорослим і дітям візьме електронне направлення в роботу та проконсультує пацієнта за місцем його перебування та/або з використанням засобів телекомунікації.

 

Згідно договору з НСЗУ за напрямом «Мобільна паліативна медична допомога дорослим і дітям» обсяг послуг , які надаються фахівцями кабінету мобільної паліативної медичної допомоги дорослим і дятям:

 

 1. Координації та надання паліативної медичної допомоги дорослим та дітям за місцем їх перебування, в тому числі зі створенням стаціонару вдома за потреби, та/або з використанням засобів телекомунікації
 2. Здійснення оцінки стану пацієнта за органами і системами.
 3. Оцінка психоемоційного стану пацієнта та надання психологічної допомоги.
 4. Оцінка нутритивного стану та консультування з нутритивної підтримки.
 5. Оцінка, запобігання та лікування хронічного больового синдрому: призначення наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів та/або знеболення ненаркотичними знеболювальними препаратами.
 6. Забезпечення симптоматичної терапії та догляду.
 7. Надання респіраторної підтримки.
 8. Направлення пацієнтів в інші заклади/підрозділи для надання їм спеціалізованої (вторинної), високоспеціалізованої (третинної) медичної допомоги.
 9. Консультування спеціалістами служби представників інших надавачів медичних послуг, де перебувають пацієнти, які потребують паліативної допомоги.
 10. Навчання членів родин (законних представників і осіб, які здійснюють догляд) пацієнта навичкам догляду за важкохворими.