Пакети медичних послуг – НСЗУ

Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

ПРОГРАМА МЕДИЧНИХ ГАРАНТІЙ Намагання більш чітко визначити гарантії держави в сфері охорони здоров’я – загальносвітова тенденція. Міжнародний термін для позначення гарантій в сфері охорони здоров’я – гарантований пакет, або англійською – benefit package. (Читати повний тект)

Розміщення - Новини

На вебсайті НСЗУ розміщено 26 оголошень про укладення договорів про медичне обслуговування населення. Прийом пропозицій буде тривати до 18:00 28 лютого. Після закінчення цього строку пропозиції розглядатись не будуть! (Перейти за посиланням)

Розміщення - Новини

25-26 липня 2019 р. заступник директора з медичного обслуговування населення КП «ЛЦПМД» Пількевич Людмила Василівна взяла участь у конференції з питань впровадження клінічних настанов на засадах доказової медицини для первинної медичної допомоги (ДУОДЕСІМ Медікал Паблікейшн Лтд), яка відбулась у місті Києві. Мета заходу : підвести проміжні підсумки впровадження україномовного перекладу клінічних настанов на засадах доказової медицини в практиці лікарів первинної ланки та зміцнити спроможність закладів у використанні настанов на рівні ЦПМД в регіонах шляхом роз’яснення учасникам юридичних та організаційних аспектів застосування настанов від ДУОДЕСІМ. (Перейти за посиланням)

Розміщення - Новини
Новые клинические протоколы – скачай и пользуйся!

Где брать клинические протоколы Европейских и Американских сообществ, которые рекомендует применять в клинический практике МОЗ? Ответ содержится в рекомендациях МОЗ – переводить и использовать. Или применять уже переведенные специалистами и отредактированные гуру-рецензентами клинические протоколы, которые подготовило для врачей агентство МСА. …. Прочитати статтю повністю

Розміщення - Новини

Зміни-2020. Як не пропустити майбутнє?

      Людина, яка дивиться тільки в минуле або зосереджена лише на сьогоденні, ризикує пропустити майбутнє. Так колись сказав Джон Кеннеді. На мою думку, на ці слова варто звернути увагу всім, хто сьогодні працює в системі охорони здоров’я. Зараз час великих змін у системі, які повинні зробити її орієнтованою на пацієнта. (повний текст)

Розміщення - Новини

Найважливіше у трансформації системи охорони здоров’я за рік moz_digest_13_2018

Розміщення - Новини

Згідно даних  Міжнародної діабетичної федерації 422 млн дорослих людей страждають на цукровий діабет в усьому світі, а поширеність цукрового діабету у осіб понад 65 років досягає 20%. В Україні зареєстровано понад 1,2 млн хворих цукровим діабетом (в тому числі 150 тис І типу) щорічний приріст 5 %. По КП «Луцький ЦПМД» хворих на цукровий діабет 2332, з них отримують інсулінотерапію –  315чол. Забезпечення хворих на цукровий діабет необхідними лікарськими засобами та медичними виробами здійснюється за рахунок державного, місцевих бюджетів та інших джерел, не заборонених законодавством. В Україні розроблено низку основоположних нормативно-правових актів, що започатковують структурні зміни системи охорони здоров’я, зокрема: –          закон України «Про державні фі

Розміщення - Новини

У черговому номері «Дайджесту змін в охороні здоров’я» йдеться про зміни в системі охорони здоров’я, заплановані на 2019 рік. Крім того, у Дайджесті №11 можна прочитати про хід змін в медичний галузі протягом року від прийняття Закону «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування». Також у новому номері стіннівки є інформація про як успішно здійснити ліцензування лікувального закладу та про те, як запобігти найбільш типовим помилкам під час отримання ліцензії.

Розміщення - Новини

В області загострилась епідемічна ситуація із захворюваністю на кір. Щотижнево реєструються нові випадки, більшість із котрих серед дітей навчально-виховних закладів. За останній тиждень захворіло 79 мешканців Волині, що у 2,2 рази більше ніж попереднього тижня, коли було зафіксовано звернення 35 осіб з цією хворобою. Це спричинено погіршенням епідемічної ситуації у двох адміністративних територіях: Луцький район (захворіло 53 особи), м. Луцьк (13 осіб). В інших районах захворюваність спорадична. За оперативними даними у 2018 році на Волині на кір захворіло 1550осіб, що перевищує середній показник по Україні майже у 2 рази. Діти до 17 років становлять 70%. Найбільш ураженою є вікова група від 1 до 9 років. Зареєстровано 72 спалахи кору – 23 в школах, 3 в закладах до

Розміщення - Новини