Мотивація медпрацівників. Як адаптувати в умовах пандемії коронавірусу

Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Мотивація медпрацівників. Як адаптувати в умовах пандемії коронавірусу (посилання на відео)

Розміщення - Новини

Управління ЦПМСД: виклики та можливості 2020 (посилання на відео)

Розміщення - Новини

Ютуб канал supportmedeir, для можливості отримувати корисну інформацію та інструкції по роботі з МедЕйр. Просимо Вас користуватися та підписатися. (Посилання)

Розміщення - Новини

Дайджест змін в охороні здоров’я № 22, травень 2020 Лікуємо хвороби системи охорони здоров’я разом (повний текст)

Розміщення - Новини

ПРОФІЛАКТИКА КОРОНОВІРУСУ

Коронавірус має симптоми, як і гострі вірусні захворювання. Визначити коронавірус можуть тільки спеціальні тести. Найпоширенішими симптомами є головний біль, кашель, лихоманка та утруднення дихання, в деяких випадках діарея або кон’юнктивіт . Новий штам коронавірусу може викликати тяжку форму пневмонії. В цьому його небезпека! Важливо! Вчасне діагностування. Так як за симптоматикою коронавірус нічим не відрізняється від інших вірусних хвороб, то важливо відразу звернутися до лікаря. (Перейти за посиланням)
Розміщення - Новини

В цьому підрозділі розміщені аналітичні панелі Національної служби здоров’я України. Із збільшенням наявних електронних даних в центральній базі даних електронної системи охорони здоров’я цей перелік буде поповнюватись. (Перейти за посиланням)

Розміщення - Новини

Пакети медичних послуг Зміст та підхід до контрактування закладів охорони здоров’я (читати повний текст)  

Розміщення - Новини

ПРОГРАМА МЕДИЧНИХ ГАРАНТІЙ Намагання більш чітко визначити гарантії держави в сфері охорони здоров’я – загальносвітова тенденція. Міжнародний термін для позначення гарантій в сфері охорони здоров’я – гарантований пакет, або англійською – benefit package. (Читати повний тект)

Розміщення - Новини

На вебсайті НСЗУ розміщено 26 оголошень про укладення договорів про медичне обслуговування населення. Прийом пропозицій буде тривати до 18:00 28 лютого. Після закінчення цього строку пропозиції розглядатись не будуть! (Перейти за посиланням)

Розміщення - Новини

Щодо заохочення пацієнтів обирати лікарів, які надають первинну медичну допомогу   Трансформація системи охорони здоров’я в Україні розпочалася з реформи фінансування закладів охорони здоров’я первинної ланки у 2018 році. Вперше в історії українці змогли вільно обрати свого сімейного лікаря, терапевта чи педіатра. З початком дії медичної реформи запроваджено нову систему оплати надання медичних послуг за рахунок коштів державного бюджету України. (повний текст листа)

Розміщення - Новини