Працює портал пацієнта

ПОРТАЛ ПАЦІЄНТА НОВИЙ СПОСІБ КОМУНІКАЦІЇ ЛІКУВАЛЬНОЇ ДІАГНОСТИЧНОЇ УСТАНОВИ З ПАЦІЄНТОМ З ВИКОРИСТАННЯМ НОВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ Дізнатись, як це працює (перейти за посиланням)

Розміщення - Новини

Шановні пацієнти! КП “ЛЦПМД” інформує, що у зв’язку з приведенням до коректності та достовірності відомостей внесених до електронної системи охорони здоров’я та видаленням задвоєних аккаунтів лікарів з системи eHealth можливе автоматична деактивація декларацій з пацієнтом, які були укладені на початку реформи. В разі виявлення даного факту, прохання звернутись до свого сімейного лікаря для приведення стану декларацій до відповідності.   АДМІНІСТРАЦІЯ КП “ЛЦПМД”

Розміщення - Uncategorized, Новини

Мотивація медпрацівників. Як адаптувати в умовах пандемії коронавірусу (посилання на відео)

Розміщення - Новини

Управління ЦПМСД: виклики та можливості 2020 (посилання на відео)

Розміщення - Новини

Ютуб канал supportmedeir, для можливості отримувати корисну інформацію та інструкції по роботі з МедЕйр. Просимо Вас користуватися та підписатися. (Посилання)

Розміщення - Новини

Дайджест змін в охороні здоров’я № 22, травень 2020 Лікуємо хвороби системи охорони здоров’я разом (повний текст)

Розміщення - Новини

ПРОФІЛАКТИКА КОРОНОВІРУСУ

Коронавірус має симптоми, як і гострі вірусні захворювання. Визначити коронавірус можуть тільки спеціальні тести. Найпоширенішими симптомами є головний біль, кашель, лихоманка та утруднення дихання, в деяких випадках діарея або кон’юнктивіт . Новий штам коронавірусу може викликати тяжку форму пневмонії. В цьому його небезпека! Важливо! Вчасне діагностування. Так як за симптоматикою коронавірус нічим не відрізняється від інших вірусних хвороб, то важливо відразу звернутися до лікаря. (Перейти за посиланням)
Розміщення - Новини

В цьому підрозділі розміщені аналітичні панелі Національної служби здоров’я України. Із збільшенням наявних електронних даних в центральній базі даних електронної системи охорони здоров’я цей перелік буде поповнюватись. (Перейти за посиланням)

Розміщення - Новини

Пакети медичних послуг Зміст та підхід до контрактування закладів охорони здоров’я (читати повний текст)  

Розміщення - Новини

ПРОГРАМА МЕДИЧНИХ ГАРАНТІЙ Намагання більш чітко визначити гарантії держави в сфері охорони здоров’я – загальносвітова тенденція. Міжнародний термін для позначення гарантій в сфері охорони здоров’я – гарантований пакет, або англійською – benefit package. (Читати повний тект)

Розміщення - Новини